fotografické kurzy

1 položek celkem

Kurzy pod vedením zkušeného fotografa s více než třicetiletou profesionální zkušeností. Fotí jeskyně u nás i v zahraničí, artefakty v muzeích, stroje a zařízení, produkty na eshopy, motivy na obálky knih a jeho fotografie jsou opakovaně publikovány v časopisech, jakým je například National Geographic. Je vyhledáván pro jemnou a citlivou práci se světlem, které je ceněno obzvlášť při focení skleněných objektů a dokumentů. Jeho jméno je RNDr. Petr Zajíček.

Vyberte si základní kurz, který vás naučí a sjednotí vám základy fotografování. Je to interaktivní kurz, který trvá celkem deset týdnů. Pomůže vám vstřebat a zažít si osvojené učivo a budete mít možnost on-line konzultace.

Pro pokročilé účastníky, kteří projdou základním kurzem, jsou k dispozici další pokročilé kurzy s úzkým zaměřením již na vybraný styl fotografování a tím k prohloubením znalostí.

Termíny těchto kurzů budou vždy vypsány s dvouměsíčním předstihem. Kapacita kurzů je omezena. Jde nám především o individuální přístup, který je v tomto oboru velmi důležitý.

Tento fotografický kurz je unikátní tím, že lektoři budou s Vámi konzultovat jednotlivá témata lekcí v průběhu celého kurzu.

Každá současná fotografie zveřejněná v jednotlivých lekcích tohoto kurzu, obsahuje stručné informace o tom, jak vznikla (jakou technikou pořízeno, expoziční hodnoty, a další důležité doplňující informace)

Lekce obsahují podcasty a videa s praktickými ukázkami

základní kurz fotografování
Novinka
3 337 Kč

Kurz je veden formou on-line, každý týden je zpřístupněna jedna lekce, která obsahuje informace psanou formou a video část s dotazy začínajícího...

1. KURZ
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení