fotografické kurzy

Kurzy pod vedením zkušeného fotografa s více než třicetiletou profesionální zkušeností. Fotí jeskyně u nás i v zahraničí, artefakty v muzeích, stroje a zařízení, produkty na eshopy, motivy na obálky knih a jeho fotografie jsou opakovaně publikovány v časopisech, jakým je například National Geographic. Je vyhledáván pro jemnou a citlivou práci se světlem, které je ceněno obzvlášť při focení skleněných objektů a dokumentů. Jeho jméno je RNDr. Petr Zajíček.

Vyberte si základní kurz, který vás naučí a sjednotí vám základy fotografování. Je to interaktivní kurz, který trvá celkem deset týdnů. Pomůže vám vstřebat a zažít si osvojené učivo a budete mít možnost on-line konzultace.

Pro pokročilé účastníky, kteří projdou základním kurzem, jsou k dispozici další pokročilé kurzy s úzkým zaměřením již na vybraný styl fotografování a tím k prohloubením znalostí.

Termíny těchto kurzů budou vždy vypsány s dvouměsíčním předstihem. Kapacita kurzů je omezena. Jde nám především o individuální přístup, který je v tomto oboru velmi důležitý.

Tento fotografický kurz je unikátní tím, že lektoři budou s Vámi konzultovat jednotlivá témata lekcí v průběhu celého kurzu.

Každá současná fotografie zveřejněná v jednotlivých lekcích tohoto kurzu, obsahuje stručné informace o tom, jak vznikla (jakou technikou pořízeno, expoziční hodnoty, a další důležité doplňující informace)

Lekce obsahují podcasty a videa s praktickými ukázkami

Cena

33373338
133373338
základní kurz fotografování
3 337 Kč
Místo v kurzu je dostupné

Kurz je veden formou on-line, každý týden je zpřístupněna jedna lekce, která obsahuje informace psanou formou a video část s dotazy začínajícího...

1. KURZ
1 položek celkem