FE/KENNEY/3P závěné svítidlo 3xE27 odstíny stříbrné

Značka: Feiss
ZdarmaZdarma
ELS008 FE KENNEY 3P závěsné svítidlo ELSTEAD obchod svitidla
24 823 Kč
dodání do 3 týdnů
Můžeme doručit do:
10.6.2021

Závěsné svítidlo 3xE27, maximálně 60W. Rozměr 50x25cm, délka celého svítidla je nastavitelná mezi 35-172cm. Kostra je v provedené kov barvený odstíny stříbrné. Uvádí povrch Sunrise Silver.

  • výrobce je FEISS založen v roce 1955
  • záruka 2 roky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přisazený závěs je čtyřhranného tvaru s textilním stínidle a ten zdobí složitý kovový plastický filigrán. Tím je dána hloubka celého světla. Povrch je jemně tónován na stříbrnou barvu. Zavěšení je na tyči, ne na kabelu. Dodány jsou úseky tyče 4x30cm a 1x15cm, můžete tak nakombinovat optimální délku.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZÁVĚSNÁ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.3 kg
Maximální příkon: 3x60W
Použitý materiál: kov barva stříbrná
Zobrazit styl: STŘED STOLETÍ
Rozměr - průměr: 50 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Pro tuto firmu je významný rok 1955 kdy v New Yorku založil Murray Feiss. Začal tehdy s jednotlivými stolními lampami vlastní výroby doplněné stínidly, které vyrobila jeho maminka. Po nějaké době se prosadil zejména svým stylem, kvalitou provedení a inovacemi. Začal používat kvalitní materiály a dá se říci, že kvalitou získal tu nejlepší klientelu. V dnešní době se stále tato firma drží zaběhlých a stále aktuálních hodnot. Tím jsou kvalitní materiály a jejich citlivé zpracování. Stále se drží svých původních hodnot obyvatel britských kolonií na severozápadním pobřeží, které sahají daleko do historie 17. století. Tehdy královské impérium bylo velmi vlivné, mocné a tak tradiční, jak je to jen možné. Na tuto tradici stylu v osvětlení, interiérech a míchání starého a tradičního s moderním a aktuálním, navazuje současný FEISS.

Výsledkem jsou nadčasové kolekce svítidel závěsných, přisazených nebo stolních. Používají se kvalitní kovy s kvalitní povrchovou úpravou, používají se odstíny kovů v těch nejjemnějších tónech. Používají se křišťálová skla, tkaniny a další materiály. Jde o to spojit právě to, co je nejlepší z nového s tím, co je nejlepší z toho starého. A v tom je úžasná síla a možnosti této firmy, absolutně neopakovatelné a originální kusy.

Výroba probíhá v Americe. Prodej v Evropě zajišťuje anglická firma ELSTEAD. Jsme velmi potěšeni, že můžeme tuto značku nabídnout i v našem obchodě.