FE/CORINNE/3P/S závěsná koule malá 3xE27 nikl lesklý

Značka: Feiss
ZdarmaZdarma
ELS011 FE CORINNE 3P S závěsné svítidlo ELSTEAD obchod svitidla
10 049 Kč
dodání do 3 týdnů
Můžeme doručit do:
19.5.2021

Závěsné svítidlo 3xE14, maximálně 60W. Průměr 28cm, délka celého svítidla je nastavitelná mezi 50-198cm. Kostra je v leštěném niklu. Je jiného odstínu než lesklý chrom.

  • výrobce je FEISS založen v roce 1955
  • záruka je 2 roky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsná kovová koule z kovových pravidelně rozložených pásů. Uvnitř je držák na tři světelné zdroje ve tvaru svíčky, vypadají jako by se vznášely v prostoru. Má to úžasnou atmosféru. Dodáno s řetězem dlouhým 152cm, můžete tak zkrátit na optimální délku. Tohle je z kolekce ta nejmenší varianta v provedení lesklý nikl.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZÁVĚSNÁ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.5 kg
Maximální příkon: 3x60W
Použitý materiál: kov v úpravě nikl lesklý
Rozměr - průměr (filtr): lustr 20 - 30 cm
Zobrazit styl: KOVOVÉ KOULE
Světelný zdroj - patice: E14
Světelný zdroj ve svítidle: NE - nutno dokoupit
Rozměr - průměr: 28 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Pro tuto firmu je významný rok 1955 kdy v New Yorku založil Murray Feiss. Začal tehdy s jednotlivými stolními lampami vlastní výroby doplněné stínidly, které vyrobila jeho maminka. Po nějaké době se prosadil zejména svým stylem, kvalitou provedení a inovacemi. Začal používat kvalitní materiály a dá se říci, že kvalitou získal tu nejlepší klientelu. V dnešní době se stále tato firma drží zaběhlých a stále aktuálních hodnot. Tím jsou kvalitní materiály a jejich citlivé zpracování. Stále se drží svých původních hodnot obyvatel britských kolonií na severozápadním pobřeží, které sahají daleko do historie 17. století. Tehdy královské impérium bylo velmi vlivné, mocné a tak tradiční, jak je to jen možné. Na tuto tradici stylu v osvětlení, interiérech a míchání starého a tradičního s moderním a aktuálním, navazuje současný FEISS.

Výsledkem jsou nadčasové kolekce svítidel závěsných, přisazených nebo stolních. Používají se kvalitní kovy s kvalitní povrchovou úpravou, používají se odstíny kovů v těch nejjemnějších tónech. Používají se křišťálová skla, tkaniny a další materiály. Jde o to spojit právě to, co je nejlepší z nového s tím, co je nejlepší z toho starého. A v tom je úžasná síla a možnosti této firmy, absolutně neopakovatelné a originální kusy.

Výroba probíhá v Americe. Prodej v Evropě zajišťuje anglická firma ELSTEAD. Jsme velmi potěšeni, že můžeme tuto značku nabídnout i v našem obchodě.