FE/CORINNE/3P/M závěsná koule 3xE14 lesklý nikl

Značka: Feiss
ZdarmaZdarma
ELS010 FE CORINNE 3P M závěsné svítidlo ELSTEAD obchod svitidla
13 942 Kč
dodání do 3 týdnů
Můžeme doručit do:
10.6.2021

Závěsné svítidlo 3xE14, maximálně 60W. Průměr 43cm, délka celého svítidla je nastavitelná mezi 67-215cm. Kostra je v leštěném niklu. Je jiného odstínu než lesklý chrom.

  • výrobcem je FEISS založen 1955
  • záruka je 2 roky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dodáno s řetězem dlouhým 152cm, můžete tak zkrátit na optimální délku. Koule jsou pravidelně skládané z kovových pásů a uvnitř je držák na 3 světelné zdroje. Vypadají, jako kdyby se vznášely. Rozeta má šestihranný tvar. Precizní zpracování v lesklém niklu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZÁVĚSNÁ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.2 kg
Maximální příkon: 3x60W
Použitý materiál: kov v úpravě nikl lesklý
Zobrazit styl: KOVOVÉ KOULE
Rozměr - průměr: 43 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Pro tuto firmu je významný rok 1955 kdy v New Yorku založil Murray Feiss. Začal tehdy s jednotlivými stolními lampami vlastní výroby doplněné stínidly, které vyrobila jeho maminka. Po nějaké době se prosadil zejména svým stylem, kvalitou provedení a inovacemi. Začal používat kvalitní materiály a dá se říci, že kvalitou získal tu nejlepší klientelu. V dnešní době se stále tato firma drží zaběhlých a stále aktuálních hodnot. Tím jsou kvalitní materiály a jejich citlivé zpracování. Stále se drží svých původních hodnot obyvatel britských kolonií na severozápadním pobřeží, které sahají daleko do historie 17. století. Tehdy královské impérium bylo velmi vlivné, mocné a tak tradiční, jak je to jen možné. Na tuto tradici stylu v osvětlení, interiérech a míchání starého a tradičního s moderním a aktuálním, navazuje současný FEISS.

Výsledkem jsou nadčasové kolekce svítidel závěsných, přisazených nebo stolních. Používají se kvalitní kovy s kvalitní povrchovou úpravou, používají se odstíny kovů v těch nejjemnějších tónech. Používají se křišťálová skla, tkaniny a další materiály. Jde o to spojit právě to, co je nejlepší z nového s tím, co je nejlepší z toho starého. A v tom je úžasná síla a možnosti této firmy, absolutně neopakovatelné a originální kusy.

Výroba probíhá v Americe. Prodej v Evropě zajišťuje anglická firma ELSTEAD. Jsme velmi potěšeni, že můžeme tuto značku nabídnout i v našem obchodě.