01-1488 Dia (O)

Značka: přepracovat
ZdarmaZdarma
zavesne svetlo kov textl drevo obchod svitidla pikomal 01 1488
4 938 Kč
vyprodáno

Světlo na strop na zavěšení. Kombinace kov, dřevo a textil. Od stropu 1,5metru, dá se zkrátit při montáži na strop zasunutím lanek do rozety. Budete potřebovat tři žárovky s paticí E27 na maximální příkon 3x42W. Žárovky nejsou v balení.

Připojení je na vypínač centrální, elektrický rozvod ve svítidle neumožní částečné rozsvícení jen některých sekcí. Prostě se rozsvítí všechno najednou. Pokud použijete kombinaci stmívací žárovky LED a kompatibilní vypínač, který umožní stmívání, pak svítidlo bude reagovat. Jistou možností jsou krokově stmívatelné žárovky easydim ovládané klasickým vypínačem na zdi, který tam již máte.

 svitidla-bila-a-drevo-textil-kolekce-dia 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsné světlo dřevo textil a kov bílá barva

Svítilo má průměr 48cm a na výšku 26 cm. A celkově je dlouhé od stropu 1,5 metru. Pokud se vám nehodí právě nad stůl, ale raději ho vidíte v obýváku nad konferenčním stolkem, je to skvělý nápad. Je to krásné, přírodně vypadající svítidlo.

Na mělké rozetě je na lankách uchycen kovový triangl a na něm jsou textilní kuželová stínidla. Na žárovku nebude vidět, může být čirá filament nebo klidně bílá plastová typu LED.

Celá kolekce je Dia, je to lehká kombinace bílé barvy a dřeva. Mohla by se hodit stojací lampa nebo stolní lampa, mají posuvný klobouk na stojně.


Zde najdete další svítidla kolekce Dia:  stojací lampa

Doplňkové parametry

Kategorie: ZÁVĚSNÁ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.5 kg
barva (filtr): bílá, dřevo
materiál (filtr): textil a dřevo
typ (filtr): závěsné
průměr (cm): 48
od stropu (cm): 150
výška (cm): 26
světelný zdroj: není v balení
patice pro zdroj: E27
počet zdrojů: 3
provozní napětí: 220-240V 50/60Hz
celkový příkon (W): 3x42W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: