VADY NA KRÁSE

3 položek celkem
VADY na kráse 7039 23
299 Kč

Přisazené svítidlo na strop o průměru 23cm. Výška je 10cm a 2xE27 max.10W typu LED s opálovým sklem a kroužkem z lesklého nebo matného chromu. svítidlo není...

VADY na kráse 7039 28
399 Kč

Přisazené svítidlo na strop o průměru 28cm. Výška je 10cm a 2xE27 max.10W typu LED s opálovým sklem a kroužkem z lesklého nebo matného chromu. svítidlo není...

BB AM 001 sklo ve tvaru vázy
199 Kč

Sklo amber barvy s důlkováním. Otvor pro patici E27.  VADA : lastura na dolním okraji    

Vady na kráse jsou pro nás také důležité, jen někomu vadí něco víc někomu něco méně. Máme stanoveny přesné parametry, které sledujeme, a pokud se do nich některé svítidlo nevejde, je tady možné cenové snížení tak, aby se odlišil od kusu bezvadného.

Co jsou vady na kráse. Vše, co se mi vzhledem k ceně na výrobku nelíbí, pokud to ten bezvadný nemá taky. Tedy škrábance, neplánovaná poškození kovových částí, skla se skvrnami, které nejdou odstranit, různé lepidlové zbytky, které vadí, vychýlení od symetričnosti, což není pouhým okem vůbec vidět.

Všechny tyto vady nejsou z 1,5m, kde se obvykle svítidlo po instalaci vyskytuje, nejsou ze země vidět. Jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí na méně exponovaných místech něco technicky kvalitního za dobré peníze. Třeba chodby, technické místnosti, garáž, svítidla na krátkodobé použití, například výstavy, vzorové byty, pro home staging, tedy pro instalaci do bytu nebo domu před prodejem, jako svítidla dočasná na kolaudaci, do skromně vybavené prodejny, vesnické hospody, tam kde se vyskytují často lapkové a vandalové a podobně.