Světlo pro váš styl

Světlo pro váš styl

Hledat svítidlo podle vlastní představy, světlo pro váš styl, není snadné. Nabídky jsou velmi široké a orientace v nich je někdy zajímavá lovecká zkušenost. Také to znám, najdu si svítidlo někde na obrázkovém webu, které zarezonuje u mě někde uvnitř, ale pak už nemohu najít, kde ho koupit.

A nebo je dodavatel v Americe. A to jsem si jistá, že nákupem takového svítidla bude napojení na elektrickou síť podle evropské normy složité o to více, než se vybraného svítidla vzdát.

Ale zůstane uvnitř takový ten otisk. "Chtělo by to něco jako..." A když si procházím svítidla v nějakém on-line obchodě, tak mě za chvíli začne bolet hlava a unavuje mě to, protože je to jedno skoro stejné jako druhé. Na bílém podkladu, rozdíl je v detailech, které za chvíli už nevnímám. A mám pocit, že mi něco uniká. A mám pocit, že to už nikdy nenajdu a začínám se vzdávat.

Kdyby tak bylo něco jiného místo toho…
Tak jsem si řekla, že to zkusím také trochu jinak. V této sekci najdete svítidla, která už jsem viděla a mohu je doporučit, a vím kde je koupit. Kliknutím na obrázek zjistíte, jak je dostupné a jakou má cenu. Bude to můj malý pokus, tak uvidíme. A co už máme: