Svítidlo stojací lampa

1 položek celkem
EU1285 dragonfly tiffany stojaci lampa obchod svitidla pikomal searchlight
ZdarmaZdarma
EU1285 Dragonfly (N)
Zeptejte se - aktivní produkt
6 598 Kč

Stojací svítidlo jako lampa kov antická mosaz a sklo stylu Tiffany. Výška 173cm a průměr 28cm. Světelný zdroj patice E27 na max. 1x60W. Potřebujete koupit žárovku nejlépe LED,...

EU1285

Stojací lampa - skvělé svítidlo do místnosti

Krásný dekorativní kousek do obývacího pokoje nebo i ložnice. Díky pěkné stojací lampě docílíte zajímavé světelné intimity k odpočinku, čtení i meditování. Stojací lampa je svítidlo, které má svůj hlavní světelný zdroj nejméně 140cm nad zemí a je velmi příjemné si k ní sednout. Obvykle má skleněný nebo textilní stínítko. Přes tyto materiály příjemně prosvítá světlo a právě takové rozptýlené umí vyčarovat tu zvláštní atmosféru, kterou nějak podvědomě vyhledáváme. 

Zvláštní skupinou jsou LED dekorativní stojací lampy. Většinou jsou štíhlé a mají integrované LED diody. Jsou vysoce dekorativní a velmi často svítí odspodu nahoru po celé délce. Taková lampa svítí hodně, Vhodná je do moderních interiérů. třeba do nějakého temného koutku, kde se rázem energie místnosti vydá do pohybu. Pokud jste milovníci pokojových květin, pak správné naaranžování stojací LED lampy a rostliny je dech beroucí.


#Stojaci-lampy-skladem