Recenze - reviews

Zdravím Vás,

Pokud se chcete vyjádřit pomocí recenze, pak Děkujeme. Pokud ji chcete napsat jinam, než na náš web, můžete to udělat třeba na google.

Odkaz, kam ji můžete napsat, je zde.

Co je pro mě opravdu důležité, to je zpětná vazba. Pomáhá mi, abych pochopila, jak vnímáte naše služby z vašeho úhlu pohledu. Na co je e-shop, když by nerozuměl svým zákazníkům. Když uděláme chybu, většinou to víme. To se prostě stane. Když si ale myslíme, že to proběhlo v pohodě, je pravdou, že mám ráda, když mi to můj zákazník také potvrdí. Nestačí mi: "Když se zákazník neozval, tak je asi všechno v pořádku..." Pak vím, že se držím na té správné cestě.

Tedy za email se zprávou děkuji.

 

Některé recenze od zákazníků, kteří nakoupili ze sousedních států.

SLOVENSKO:

Pavol: SUPER obchod. Vrelo odporucam... 100% spokojnosť.

Vierka: Od objednavky po dorucenie bola radost komunikovat. Pani Touskova bola uzasna. Na sklade nemali potrebny pocet tovaru, sama navrhla, ze to doobjedna u vyrobcu, o vsetkom promptne informovala. Kurier rozbil obe lampy, ktore sme objednali. Telefonicky som ju informovala, bez poznamok tovar opat promptne poslala. Skratka perfektna. Takto si predstavujem zakaznicky servis! 11/10!!!

Iveta: Mimoriadne rýchle jednanie, aj v deň pracovného pokoja v nočných hodinách, rýchle dodanie tovaru, veľmi dobrá komunikácia s obchodom :)

 

POLAND:

Bogda: Przy tej okazji chciałam bardzo podziękować za zaangażowanie, pełen profesjonalizm i fachową obsługę. Współpraca z Panią była czystą przyjemnością !

 

EESTI:

A: 

I am happy to inform you that the lamps have just arrived in perfect condition. The courier was going to deliver the package on Friday already, but I myself was away.
 
Once again, many-many  thanks to you!
 
All the best,