FE/KENNEY/LED přisazené svítidlo na stěnu LED odstíny stříbrné

Značka: Feiss
ZdarmaZdarma
FE KENNEY LED nástěnné svítidlo ELSTEAD pikomal
18 434 Kč
dodání do 3 týdnů
Můžeme doručit do:
31.8.2021

Nástěnné svítidlo 4x10W LED (3600lm) 2700K. Rozměr 59x14cm, do prostoru 10cm. Kostra je v provedené kov barvený odstíny stříbrné. Uvádí povrch Sunrise Silver.

  • výrobce je FEISS
  • záruka je 2 roky

Detailní informace

DOPRAVA V CENĚ
DOPRAVA V CENĚ
od 1590 CZK
NÁHRADNÍ SKLA
NÁHRADNÍ SKLA
na svítidla, která prodáváme
315 315 916
315 315 916
9:00 - 16:00 od pátku do středy

Detailní popis produktu

Nástěník je čtyřhranného tvaru a zdobí ho složitý kovový filigrán, je plastický a dodává nad textilním stínidlem hloubku. Rozptyluje příjemně světlo pro jemné a přitom zářivé osvětlení místnosti, kde se odpočívá nebo relaxuje. Povrch je jemně tónován na stříbrnou barvu, dojem z toho má být jako odraz stříbrné barvy ve slunečném dni.

LED je integrovaná, příkon je 40W a svítí 3600 lumenů teplotou 2700K. 

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁSTĚNNÉ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.9 kg
Použitý materiál: kov barva stříbrná
Zobrazit styl: STŘED STOLETÍ
Rozměr - výška: 60 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Pro tuto firmu je významný rok 1955 kdy v New Yorku založil Murray Feiss. Začal tehdy s jednotlivými stolními lampami vlastní výroby doplněné stínidly, které vyrobila jeho maminka. Po nějaké době se prosadil zejména svým stylem, kvalitou provedení a inovacemi. Začal používat kvalitní materiály a dá se říci, že kvalitou získal tu nejlepší klientelu. V dnešní době se stále tato firma drží zaběhlých a stále aktuálních hodnot. Tím jsou kvalitní materiály a jejich citlivé zpracování. Stále se drží svých původních hodnot obyvatel britských kolonií na severozápadním pobřeží, které sahají daleko do historie 17. století. Tehdy královské impérium bylo velmi vlivné, mocné a tak tradiční, jak je to jen možné. Na tuto tradici stylu v osvětlení, interiérech a míchání starého a tradičního s moderním a aktuálním, navazuje současný FEISS.

Výsledkem jsou nadčasové kolekce svítidel závěsných, přisazených nebo stolních. Používají se kvalitní kovy s kvalitní povrchovou úpravou, používají se odstíny kovů v těch nejjemnějších tónech. Používají se křišťálová skla, tkaniny a další materiály. Jde o to spojit právě to, co je nejlepší z nového s tím, co je nejlepší z toho starého. A v tom je úžasná síla a možnosti této firmy, absolutně neopakovatelné a originální kusy.

Výroba probíhá v Americe. Prodej v Evropě zajišťuje anglická firma ELSTEAD. Jsme velmi potěšeni, že můžeme tuto značku nabídnout i v našem obchodě.