kdo tu prodává

kdo tu prodáva

Virtuální obchod svítidel. Provozuje ho Dagmar Toušková IČO: 62950924 .

V tomto obchodě platí tyto obchodní podmínky a pravidla o ochraně osobních dat.

Pokud zboží zakoupíte a zjistíte, si ho nechat nemůžete, lze odstoupit od smlouvy do 14 dní - postup odstoupení od smlouvy 

Reklamace na zboží, které přišlo rozbité nebo nefunkční, postup pro reklamování zboží.

Z těchto stránek není povoleno používat fotografie a texty ke komerci bez předchozího svolení. Všechny obrázky a materiály podléhají autorským právům a mám je dočasně. Pokud se nechcete vystavit dopisu od právníka majitele těchto materiálů, raději se nejdřív poraďte, co je možné a co už ne. Rozhodně nenesu za Vaše konání žádnou odpovědnost.

Komunikaci vítám,  od 9:00 - 16:00 hod na telefonu 315 315 916.

Ve čtvrtek máme montážní den. Tedy jsem obvykle celý den nedostupná

jsem dále na e-mailu info@pikomal.cz

V případě, že si chcete u nás zboží vyzvednout nebo si ho od nás nechat přivézt na montáž, mějte, prosím, na paměti, že nemám zavedenou EET a ani si hotovost nechci zavádět. Lze zaplatit pouze kartou. Stejně tak, pokud jste dodavatel, respektujte, prosím, že zde není k dispozici žádná hotovost pro případné dobírky.

V případě, že jste dodavatel a chcete mi předložit svou nabídku, neposílejte ji e-mailem. Dávám přednost kontaktování se na portálu LINKEDIN

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení