Nákup svítidel - jaká máme opatření

Několik bodů k dodávkám svítidel z našeho obchodu.

Fungujeme on-line, na telefonu jsem od 9 - 16 hodiny denně kromě čtvrtka. 

Zboží máme uskladněno ve skladu, který je plně odvětrávaný. Není kontaminován, předávky zboží od přepravců fungují bezkontaktně pouze ve venkovních vratech. Zboží k nám jede více než 4 dny, tedy přežití virů není možné. Celkově je sklad na malé vesnici, kde žádný z obyvatel nemá k němu přístup na vzdálenost menší než 50 metrů. V tomto režimu jedeme už přes jeden rok.

Na balení používáme papír a kartonové krabice. Papírem se vir nepřenáší. Výplně uvnitř balíku, které jsou plastové, jsou již čisté a bez dotyku více než 3dny. Kartony jsou vyvětrané více než 1 den.

Naši kurýři jsou společnosti GLS. Pokud JSTE VY v KARANTÉNĚ, tak s vámi cítíme. Prosím z důvodů co nejmenšího kontaktu s kurýrem GLS o platbu předem na účet. Můžeme se i o tom společně poradit, jak doručení může řidič uskutečnit. Dáme pak pokyny přímo na balík. 

Dodávky z Anglie zatím fungují, je zde zpoždění dopravy v řádu dní. Dodávky z Itálie jsme nyní ještě zcela nepozastavili, dovážíme zboží z Faneurope z Neapole a funguje to zatím. Situace se však vyvíjí každým dnem.

V současné době je FABAS v Itálii zcela uzavřen a zboží nedodává. Zachovejme mu přízeň až jej znovu bude moci otevřít. děkujeme.

Děkuji, že nám zachováte přízeň.

Na dotazy jsem k dipozici

zdraví Dagmar Toušková