Zajímavosti, Strana 2

QUOIZEL kolekce WHITNEY nově v obchodě

Jestli se někomu zdají honosně zdobené křišťálové lustry v dnešní době mimo mísu, určitě si přizná, že kouzlo v patřičném interiéru stále mají. Pokud se nemůžete rozhodnout, jak si do moderního interiéru toto kouzlo obstarat, bude vás zajímat kolekce svítidel WHITNEY

Co je na ní tak zajímavého? Určitě to, že její styl je čistý, kvalitní zpracování kovu, organzy a křišťálových ověsů je nepochybné, a co je důležité, svůj styl pouze naznačuje. V dnešní převaze šedé barvy v mnoha moderních interiérech by se mohlo zjemnit toto studenější působení barvy použitím vzdušných ramen se stínidly, dlouhými provazy křišťálu a stříbrného, nikoli chromového, kovu.

Zařadili jsme tuto kolekci právě proto, že je skvělou alternativou pro moderní interiéry z kvalitních materiálů, které mají působit stylem, který nekřičí.

QZ/WHITNEY/SF

Nejčastější dotazy a připomínky

Proč máte u produktů dva stejné obrázky?

Ano, uznávám, že to vypadá divně, ale má to svůj důvod. Ten první obrázek se načítá do celkového přehledu zboží. Je lepší, když je malý, aby se stránka načetla rychle. Pro detail lupy je zase lepší, když je obrázek větší, aby se dobře zobrazil každý detail svítidla, proto je to stejný obrázek, ale ve vysokém rozlišení, hned jako další. Pokud si chcete produkt lupou dobře prohlédnout, klikněte si tedy na ten druhý obrázek. V neposlední řadě chceme, aby jste si mohli produkt představit trochu reálně. Proto jsou tam většinou další fotografie, a to i z reálného prostředí, které nejsou upravené. Je to proto, aby ta představa o barvě, velikosti a celkového dojmu svítidla byla co nejlepší. Kde nejsou, znamená, že jsme produkt na vlastní oči ještě neviděli nebo jsme nesměli pořídit fotografii. (např.na výstavě, ve výrobě a pod.)