Searchlight - LED svítidla prodloužení záruky

Zakoupili jste svítidlo značky SEARCHLIGHT a je na něm samolepka, že se jedná o svítidlo s integrovanou LED a že na něj výrobce poskytuje 3roky záruku při registraci tohoto svítidla namísto obvyklých dvou.

Co tedy udělat, aby se bezplatně záruka na toto svítidlo prodloužila.

Tady je postup:

1. Klikněte na tento odkaz REGISTER PRODUCT

2. Vyplňte údaje o sobě

3. Vyplňte údaje o produktu

K čemu je to potřeba. Pokud po ukončení základní doby záruky, což jsou 2 roky, svítidlo vykazuje známky nutné řešit, tedy se rozhodnete svítidlo reklamovat, informujte nás a zašlete nám doklad o koupi, stejný, který je nahrán při registraci. Jedná se o závady přímo spojené s integrovanou LED. Můžete se s námi o tom poradit. Když závadu výrobce uzná jako oprávněnou, zasílá s velkou pravděpodobností svítidlo nebo potřebný díl rovnou na naši adresu. Pokud máte svítidlo registrováno, není bezpodmínečně nutné kontaktovat prodejce, který svítidlo prodal. Můžete kontaktovat nás. My tu informaci výrobci předáme.

Co je důležité a je potřeba nepropásnout je to, že uznávají registraci do 90dnů od montáže. Předpokládají instalaci do 14 dní od převzetí zásilky. Každý termín pohybující se na hranici je sporný. Platí, že rozhodnutí je potřeba udělat co nejdřív.

Registrace nesbírá osobní data pro tvorbu databáze pro další strany nebo pro zasílání nabídek. Dnem ukončení prodloužené záruky se data mažou.

Jestli si něčím nejste jistí a chcete to s námi probrat, můžete na info@dagmar-touskova.cz nebo na našem telefonu.

 

Kdo si s angličtinou nefandí, mrkněte na návod k vyplnění tady: