Můj dům je tvůj dům

mi-casa-es-su-casa-clanek 

Můj dům je tvůj dům - mi casa es su casa. Stojí v Plzni, na ulici Malá, číslo popisné 3. 

Zde si totiž velmi příjemní lidé otevřeli působivou a nápaditou mexickou restauraci. A do ní jsem dodala tato svítidla z přírodního materiálu.

Navštívila jsem ji nyní osobně a zdokumentovala. Tu krásně provedenou realizaci, tak čistou v detailech. Tak důkladnou v provedení. 

Oba majitelé v duchu "můj dům je tvůj dům" a personál, co zde je, usměvavý a vstřícný. Hudba tak svádějící k tanci a vlnění se v bocích. Focení, to byla jedna báseň.

Podívejte se na obrázky, jak může působit další úspěšný světelný projekt realizovaný výběrem vzorků. Schválením. Pak základní dodávkou na místo a pak následnou další dodávkou. To pro doladění detailů. Jsem ráda nápomocna k takovým skvělým projektům a myslím, že výsledek po takovém nasazení skutečně stojí za to. Závěsná svítidla si upravili, aby je mohli zasadit do lišt. Dům je totiž v centru města. A je opravdu starý. Tím se zajistilo citlivé řešení k historii domu.

Jestli i vy chcete pomoci s realizací a výběrem svítidel do interiéru podle vašich představ, napište mi, zavolejte. Ráda vám pomohu při tvorbě vašeho snu v duchu

"Váš dům je i můj dům". 

Fotografie: La Chica - casa mexicana. Plzeň, Malá 3

1-mi-casa-es-su-casa-restaurace-plzen-mala-3-svitidla-zen-bambusova-obchod-svitidla-pikomal

mi-casa-es-su-casa-venkovni-pohled-plzeň-mala-3-la-chica-dagmar-touskova-obchod-svitidla-pikomal