Můj dům je tvůj dům

mi-casa-es-su-casa-clanek 

Můj dům je tvůj dům - mi casa es su casa. Stojí v Plzni, na ulici Malá, číslo popisné 3. 

Zde si totiž velmi příjemní lidé otevřeli působivou a nápaditou mexickou restauraci. A do ní jsem dodala tato svítidla z přírodního materiálu.

Navštívila jsem ji nyní osobně a zdokumentovala. Tu krásně provedenou realizaci, tak čistou v detailech. Tak důkladnou v provedení. 

Oba majitelé v duchu "můj dům je tvůj dům" a personál, co zde je, usměvavý a vstřícný. Hudba tak svádějící k tanci a vlnění se v bocích. Focení, to byla jedna báseň.

Podívejte se na obrázky, jak může působit další úspěšný světelný projekt realizovaný výběrem vzorků. Schválením. Pak základní dodávkou na místo a pak následnou další dodávkou. To pro doladění detailů. Jsem ráda nápomocna k takovým skvělým projektům a myslím, že výsledek po takovém nasazení skutečně stojí za to. Závěsná svítidla si upravili, aby je mohli zasadit do lišt. Dům je totiž v centru města. A je opravdu starý. Tím se zajistilo citlivé řešení k historii domu.

Jestli i vy chcete pomoci s realizací a výběrem svítidel do interiéru podle vašich představ, napište mi, zavolejte. Ráda vám pomohu při tvorbě vašeho snu v duchu

"Váš dům je i můj dům". 

Fotografie: La Chica - casa mexicana. Plzeň, Malá 3

1-mi-casa-es-su-casa-restaurace-plzen-mala-3-svitidla-zen-bambusova-obchod-svitidla-pikomal

mi-casa-es-su-casa-venkovni-pohled-plzeň-mala-3-la-chica-dagmar-touskova-obchod-svitidla-pikomal

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení