Zajímavé

Zajímavosti a pikošky. Ráda bych vás zasvětila do všech informací, které považuji za zajímavé. I třeba příhody nebo konkrétní příklady použití svítidel, které jsme dodali někomu do domu, do zahrady. A on je spokojený, poslal mi i fotky, které můžu zveřejnit. A ráda to udělám. 

Protože jsou to někdy věci docela soukromé, nezveřejňuji konkrétní jména a nenaznačuji, kde svítidlo je tak, aby to každý poznal. Ctím soukromí. Cílem je přiblížit osvětlení "na živo" než hlásat, kdo si ho koupil.

A pak také nějaké praktické tipy. Zamyšlení nad použitím svítidel. Nemusím se vždycky trefit do názoru vašeho. Ale přemýšlela jsem o tom a proto ho uvádím jako názor můj. Když vás osloví, fajn. Pokud potřebujete zjistit více, kontaktujte mě.

Můj dům je tvůj dům

mi-casa-es-su-casa-clanek 

Můj dům je tvůj dům - mi casa es su casa. Stojí v Plzni, na ulici Malá, číslo popisné 3. 

Zde si totiž velmi příjemní lidé otevřeli působivou a nápaditou mexickou restauraci. A do ní jsem dodala tato svítidla z přírodního materiálu.

Svítidlo letadlo pro školáka

clanek-recenze-letadlo-obchod-svitidla-pikomal-dagmar-touskova

Recenze - děkuji, je to radost...

Když se dílo podaří, je čas na sdílení radosti. Malý budoucí školák se za pár dní stane prvňákem. Ještě je na prázdninách, ale jeho máma pro něj zařizuje překvapení. V pokoji nejen nový psací stůl, nástěnka a židle, ale i nové svítidlo. Na přesné téma jeho zájmů.