Searchlight Additions 2020/21

Anglický výrobce svítidel značky Searchlight vydal novinkový doplňující katalog platný pro rok 2020-21. Jsou zde pěkné moderní a tradiční kolekce svítidel, které rozhodně stojí za povšimnutí.

Nepřevládají žádné vyumělkované složitosti. Dominují čisté linie a jednoduché tvary. Na první povšimnutí ustupuje z pozic lesklý chrom a rozšiřuje se nabídka svítidel v kombinaci černá a stříbrná.


Moderní svítidla zastupuje kolekce Saucer. Jsou to talíře o výšce 4cm ve třech dostupných barvách - černé, matné zlaté a matné stříbrné barvě. Dostatečná je výška od stropu - 150cm, tedy dostane světlo pohodlně nad stůl v mnoha bytech. V případě potřeby lze kabel zkrátit nebo zasunout do rozety. Kovový kulatý rám vyplní akrylové stínidlo, jsou to krystalky akrylu a když se rozsvítí, tak je to rázem příjemné osvětlení v teplém odstínu. Přeci jen koukat přímo do LED zdroje, to není o co stát. A osvětlení nad stolem má být především příjemné. 1140lumenů je docela dost nad stůl. Rozhodně bude stačit pro rodinné posezení při večeři.

Kolekce Saucer