Katalog

Searchlight Additions 2020/21

Anglický výrobce svítidel značky Searchlight vydal novinkový doplňující katalog platný pro rok 2020-21. Jsou zde pěkné moderní a tradiční kolekce svítidel, které rozhodně stojí za povšimnutí.

Nepřevládají žádné vyumělkované složitosti. Dominují čisté linie a jednoduché tvary. Na první povšimnutí ustupuje z pozic lesklý chrom a rozšiřuje se nabídka svítidel v kombinaci černá a stříbrná.


Moderní svítidla zastupuje kolekce Saucer. Jsou to talíře o výšce 4cm ve třech dostupných barvách - černé, matné zlaté a matné stříbrné barvě. Dostatečná je výška od stropu - 150cm, tedy dostane světlo pohodlně nad stůl v mnoha bytech. V případě potřeby lze kabel zkrátit nebo zasunout do rozety. Kovový kulatý rám vyplní akrylové stínidlo, jsou to krystalky akrylu a když se rozsvítí, tak je to rázem příjemné osvětlení v teplém odstínu. Přeci jen koukat přímo do LED zdroje, to není o co stát. A osvětlení nad stolem má být především příjemné. 1140lumenů je docela dost nad stůl. Rozhodně bude stačit pro rodinné posezení při večeři.

Kolekce Saucer 

75 Searchlight 2020 Collection

Katalog 75 Searchlight 2020 Collection obsahuje asi 100 novinek. Jsou typicky laděné na téma 70. léta, hvězdy, vesmír a kosmonautika. Plně k dispozici a naskladněné se plánují během měsíce května 2020.

Výrobce Searchlight v tomto roce oslaví svých 75let od založení firmy. U této příležitosti vydává dodatek ke svému platnému katalogu. Jako ústřední téma je zde vesmír, planety, hvězdy, prostě vše, co se týká doby 70.let, kdy se prvně dobýval vesmír.
Za povšimnutí stojí dlouhé závěsy do schodiště nebo rustikálně laděné lustry. Výběr stolních lamp.
Některé zboží je již v Anglii naskladněno, převážná část bude skladem kolem května. Až budeme připraveni na dodávky, budeme informovat.

 

Searchlight Collection 2019/20

Katalog Searchlight Collection 2019/20 obsahuje asi 400 novinek. Jsou typicky anglické a také anglicky trendové. Plně k dispozici a naskladněné se plánují během měsíce května 2019 a jak doufáme, dostaneme se k nim bez problémů.

 

Stáhnout si celou nabídku a prolistovat si katalog v pdf ZDE a než budeme mít nabídku zpracovanou, mrkněte na ceník ZDE

Katalog searchlight 2019