Některá svítidla jsou přímo z Anglie. Brexit je ale za rohem a bude chvilku trvat, než se to usadí. Proto na některá svítidla bude potřeba počkat...

2.1920-0241 WEGA (M)

847 Kč
přeskladňuje se z Anglie
Můžeme doručit do:
8.3.2021

EKOLAMP

Zápustné stropní svítidlo hranatého tvaru v provedení bílý plaster pro sádrokarton. Je bezrámečkový, tedy se zapouští úplně a výsledkem je, že svítidlo vůbec není poznat. Je se sádrokartonem zároveň a nevyčnívá. Rozměr je venkovní 11,8 x 11,8cm a vnitřní 80x80cm hloubka 6cm. Součástí dodávky je objímka pro patici GU10 a svorkovnice. Plaster je hmota podobná sádře a je natíratelná na libovolnou barvu.

Senemty - archie

Detailní informace

Detailní popis produktu

Důkladně propracované svítidlo pro zapuštění do sádrokartonu tak, aby nebyl vidět okraj svítidla. Otvor ve svítidle je připraven pro zdroj GU10, pro který svítidlo obsahuje díl s paticí. Tento konkrétně je dobře a pevně zpracovaný do hladka, je na první pohled vidět kvalitní výrobek. Samotný zdroj je ve finále zapuštěný uvnitř proti oslnění.

Pracovní otvor je 120 x 120 mm. Pokud použijete vhodnou kombinaci světelného LED zdroje a vypínače, je možné svítidlo stmívat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Interiér a světlo
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Zobrazit styl: KOMER, BEZRAM
barva (filtr): bílá
materiál (filtr): plaster - sádra
typ (filtr): zápustná do sádrokartonu
vnější rozměr (cm): 11,8 x 11,8
hloubka (cm): 6
vnitřní rozměr (cm): 8 x 8
patice pro zdroj: GU10
světelný zdroj: není v balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: