Bílá koule do interiéru

Pokud vás láká myšlenka pořídit si do svého interiéru bílou skleněnou kouli, kromě toho, že se můžete podívat na naši nabídku, neškodí, pokud zde uvedeme pár rozdílů, které mezi nimi jsou. Zrovna si můžeme prozradit, že srovnáváme koule skleněné a ještě k tomu bílé barvy. Nabídka je veliká a jak se v ní tedy vyznat. Dobrou zprávou je, že už jsme se o to zajímali a porovnali to. Výsledek? Jdeme na to.

1. Asi jako první si rozmyslete, jak veliké potřebujete. Všechno se tak trochu odvíjí od průměru. Nejmenší průměr lze pořídit 20cm a tu největší 50cm. Pod 20 cm průměru už je to spíš kulička a ta se neobejde bez dalších kamarádek do party. Kouli tedy definujeme 20cm a víc.

2. Další základní rozdíl je v typu závěsu. Všeobecně levnější je závěs a kabelu, ten se může při montáži upravit zkrácením na optimální délku. Nemusí se úplně odstřihnout, stačí ho úhledně zamotat do rozety, pokud je v ní místo. Dražší, ovšem také praktičtější a o hodně lépe vypadající je zavěšení na lanku. To je v rozetě uchyceno malinkým válečkem s brzdičkou. Na její odjištění stačí ten malinký váleček v rozetě stisknout a tím uvolnit lanko. Může se operativně, třeba při úklidu nebo redesignu nasoukat do rozety a tím zkrátit délku. Když to potřebujete zase prodloužit, stiskne se brzdička a lanko se vytáhne ven. Snadné a operativní.

3. Všechny mají patici E27, všechny koule se nasazují na kovovou konstrukci a přiklopí kovovou pokličkou nahoře. Všechny kovy jsou buď matovaný chrom nebo barva stříbrná.

4. Všechny koule mohou mít v sobě malé bublinky, Možné nerovnosti na okrajích, ty se zakryjí ozdobnou pokličkou. Všechny koule lze sehnat jako náhradní.

5. Většina výrobců koulí se zavěšením na kabelu má sklo bílé opálové, ty dražší jsou foukané sklo a leptané kyselinou. Rozdíl v takových sklech je opravdu vidět.

6. I přestože světelný zdroj není vidět, doporučujeme použít celoskleněný filament. Stíny se v takovém stínidle vyrobí raz dva a vůbec to není pěkný.

Tak už si jen stačí vybrat z nabídky od pěti výrobců tu, která lahodí vašemu oku a vyhovuje vaší peněžence. KLIKNĚTE SEM. V případě, že potřebujete ještě nějaké srovnání či nápovědu, se obraťte přímo na nás.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení