Galerie

Galerie kolekcí svítidel podle názvu a podle barvy materiálu

Galerie kolekcí svítidel podle názvu je přehled toho, co obsahuje každá kolekce za svítidla pod stejným názvem. A nebo je spojuje barva materiálu a nikoli název kolekce. Malé zamyšlení přináší přehled o tom, co s čím můžete kombinovat a můžete si s tím hrát stejně jako my.

Zajímá vás kolekce ZANZIBAR, FISHERMAN, MAYPOLE? Nebo hledáte svítidla podle barev? Černá, bílá, mosazná, stříbrná? Tak se inspirujte v naší galerii kolekcí, protože podle názvu kolekce zjistíte, co obsahuje.

Kliknutím na odkaz se dostanete na stránku s celým přehledem jako v katalogu. Je označen šipkou nebo je to přímo nadpis článku. Tam jsou pak aktivní odkazy přímo na těch malých obrázcích s popisem produktu. Můžete si ji také vzít s sebou do mobilu, abyste se mohli rozhlédnout na stavbě s konkrétními daty.


 

Ratanové lustry

→ Ratanové lustry

kolekce svítidel z přírodního materiálu, která s večerem vykouzlí v každém pokoji oázu klidu. Vyberte si ten svůj pravý ratanová nebo bambusový závěs nad stůl. Svítidlo, které budete mít rádi.

Dragonfly nejoblíbenější dekor stylu Tiffany

V barevném stylu Tiffany

kolekce barevně sladěných svítidel, která nejlépe vynikne, když se rozsvítí.

Kovová lampička na stůl

Kovové lampičky na stolek

malá, kovová a hezkého tvaru od výrobce ESTO potěší svou barvou nejen dětské oko.

Svítidlo do jídelny v městském bytě

Skleněná svítidla nad jídelní stůl

jsou zárukou čistoty a prostého vzhledu. A taková jsou nejpěknější v městském bytě.

Svítidla s přírodním materiálem

Svítidla s přírodními materiály vnesou útulnost do šedého moderního interiéru. Kde je příliš mnoho betonu, dekor dřeva vždycky pomůže. Propojení umělých materiálů s těmi přírodními vždycky a zaručeně přinesou skvělý výsledek.

Černý kovový lustr

Černá barva svítidel je opět v kurzu. Už nejspíš zcela vygradovala vlna moderních interiérů a studený kov v provedení lesklého chromu je na ústupu.

Jak to může černá barva nahradit? Tak to si hned řekneme.

CUPIDO božská kolekce lásky

  Jestli je něco jemná romantika, tak je to přesně tato kolekce. Však se italští návrháři umí vytáhnout. Na kovových větvičkách jsou keramické růžičky. Když si u toho představíte originál obrazy, p...

JEN RŮŽOVÁ TO MŮŽE BÝT...

Barva mládí, to je růžová. Když je jí moc, působí příliš sladce. Ale když je jí dlouhodobě málo, žena to pocítí z ničeho nic takovým zvláštním smutkem. Proč si jí tedy nedopřát právě v období, kdy s...

Bílá koule do interiéru

Pokud vás láká myšlenka pořídit si do svého interiéru bílou skleněnou kouli, kromě toho, že se můžete podívat na naši nabídku, neškodí, pokud zde uvedeme pár rozdílů, které mezi nimi jsou. Zrovna si m...