BAZAREK

Bazárek - tady jsou všechny věci, svítidla, knihy, nádobí a ještě i další věci, co by se mohly někomu hodit. Jsou používané, ale funkční. Udělají vám radost? Ušetříte si nějaké peníze, nebo je použijete pro svou kreativní tvorbu?

Uvedené oblečení tu není kvůli nošení, ale kvůli typu látky, jeho vzoru. Je vhodné právě pro další kreativní zpracování. Pokud je už rozstříháno, jsou tu kousky látek, ale vždycky ucelené rozměry.

A právě zpracování všech těchto věcí do dalších pěkných a funkčních kreací odpovídá přesně stylu pikomal. Tedy využij všechno, co máš a co můžeš. A začni tím u sebe doma. Je to neuvěřitelně osvobozující činnost.

Některá svítidla mají malou vadu vzhledu. Funkčně je to v pořádku. Vždycky se snažím najít nějaké řešení, jak bych si se svítidlem poradila, kdybych ho mohla mít doma. Ale už bohužel nemůžu, už tak jich mám hodně. Ale třeba najdete ještě lepší řešení. Podělte se se mnou o svůj nápad! 


 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení